Založ si blog

POZOR! James May, Richard Hamond a Jeremy Clarkson sú na Slovensku!

Táto známa trojica sa objavila na Slovensku. Po tom, čo sa ocitla v Poľsku, prišli týto ľudia zo známej relácie televízie BBC aj na Slovensku.

Nadšenci, ktorý sledujú Top Gear/ The Grand Tour by mali spozornieť. Táto trojka navštívila zatiaľ Žilinu, Bratislavu a Prievidzu. So starými škodovkami k nám dorazili z Poľska Richard Hamond a Jeremy Clarkson. James May sa k nim pripojil až neskôr.

Žeby nejaký nový diel Top Gearu so starou trojicou? Vráťme sa späť o pár rokov.

Prečo sa prestal Top Gear natáčať s touto starou trojkou? Jeremy Clarkson vtedy napadol niekoho z produkcie. To bola pre nich stopka a tak si začali Richard a James s reláciou The Grand Tour.

A prečo sú teraz tu? Možno chcú pokračovať. Zaznamenali sme, že už aj testovali nejaké škodovky a už bolo aj pár nápadov. Čo si pre nás pripravili, uvidíme v ich šou!

A prečo práve Slovensko? Asi preto, že sa nachádzame v strede Európy a tento štát /ak niekto Top Gear pravidelne sleduje/ za celú sezónu nenavštívili. Boli na Ukrajine, v Rakúsku ale tu sa nejako nedostali.

Od príchodu si stihli už zazávodiť na letisku, dať pár posedení v kaviarni a zatiaľ čo James s nimi necestoval, nahradili ho červenou figurínou.

A viac neprezradím, nezabudnite si teda pozrieť Top Gear. 🙂

Tag:

Dotazník: Som odolný/á voči hoaxom? ? ? ?

11.06.2022

V prieskume rôznych agentúr patria Slováci medzi krajiny, ktoré hoaxom dôverujú moc. Sme na tom horšie ako naši bratia Česi. Skúste, ako moc dôverujete hoaxom vy: Klikni a vyplň: (nižšie-na konci článku) Nasledujúci dotazník Vám ukáže, ako na tom ste s vernosťou. NEBOJ SA! Tento dotazník pýta údaje ako meno, priezvisko a email. Je určený hlavne pre žiakov. Do mena a [...]

Nebezpečné čakanie:

11.06.2022

Možno že ste si všimli, že sa v poslednom čase v správach vyskytujú informácie o dlhom čakaní a nehodách v Hornom Milochove. A ako to v skutočnosti je? Išiel som sa na to pozrieť. Milochov je dedinka, ktorá sa skladá z dvoch častí Horný a Dolný Milochov. Milochov sa nachádza v okrese Považská Bystrica, v Trenčianskom kraji. Čakanie spôsobila rekonštrukcia železnice na [...]

Kvíz-geografia

10.06.2022

Overte si svoje vedomosti v tomto krátkom, 10otázkovom teste. Vlajky, hlavné mestá či hranice. Ukáž čo vieš. Nezadávaš žiadne údaje! Klasifikácia hodnotenia: 100% 1* 99-92% 1 91-77% 2 76-50% 3 49-30% 4 29-0% 5

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

vetrák bittó cigániková

Vláda padá. Spory poháňajú hádky cez médiá

07.08.2022 14:00, aktualizované: 16:41

V úvode septembra sa koalícia musí rozhodnúť, či odíde šéf rezortu financií Igor Matovič zo stoličky ministra, alebo si kufre zbalí štvorica ministrov SaS.

riky

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 24436x
Priemerná čítanosť článkov: 3055x

Autor blogu

Kategórie

Archív